اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به تازگی پیج اینستاگرامی خود را راه اندازی کرده اید حتما درباره خرید لایک و خرید فالوور چیزهایی شنیده اید. استفاده از اینگونه خدمات کمک بسیار زیادی به دیده شدن پیج شما می کند. از طرفی دیگر نیز استفاده از این خدمات برای رشد پیج مزایا و معایبی به همراه دارد. به همین دلیل در این مطلب از فالو استار شما را با مزیت های خرید لایک و فالوور به طور کامل آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مزیت های خرید لایک و فالوور

در مقاله مزیت های خرید فالوور فعال به طور کامل شما را با تفاوت های فالوور فعال و واقعی با فالوور فیک و همچنین مزیت های خرید فالوور فعال و واقعی آشنا کردیم. در این مقاله نیز می‌ خواهیم به مزیت های خرید لایک بپردازیم.

تصور کنید که شما یک پیج اینستاگرامی با تعداد فالوور بالا دارید. اما تعداد لایک هایتان کم است در این صورت اعتماد کاربران نسبت به پیج شما کم می شود و فکر می‌ کنند که تمام فالوور های شما فیک هستند. برای جلوگیری از این بی اعتمادی بهتر است که شما در کنار خرید ویو و خرید فالوور خرید لایک نیز انجام دهید. با انجام این کار هم اعتماد کاربران نسبت به شما بیشتر می‌ شود و کسب و کارتان با سرعت بیشتری رشد می کند و هم جذب فالوور و لایک بیشتری خواهید داشت. اما علاوه بر مزایای خرید لایک باید با انواع لایک آشنا باشید تا با خرید لایک بتوانید با خرید بهترین نتیجه را بگیرید.

انواع لایک و فالوور

همانطور که گفتیم اگر می‌ خواهید نسبت به پیچ های رقبای خود برتری داشته باشید خرید لایک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. انواع لایک در اینستاگرام به شرح زیر می باشند :
1. لایک و فالوور واقعی
2. لایک و فالوور فیک
3. لایک و فالوور خارجی
4. لایک و فالوور ایرانی
اما بهتر است که تفاوت این لایک و فالوور ها را با یکدیگر بررسی کنیم.
انواع لایک و فالوور

تفاوت لایک و فالوور واقعی و لایک فیک

مهمترین تفاوت میان فالوور و لایک های واقعی با فیک در این است که لایک های واقعی توسط فالوور های واقعی انجام می‌ شود. یعنی فالوور هایی که دارای نام و تصاویر واقعی بوده و مانند همه ما در اینستاگرام فعالیت دارند. در صورتی که لایک های فیک توسط فالوورهای فیک بدون هیچ فعالیتی انجام می شوند. بنابراین خرید لایک و فالوور واقعی بهترین گزینه برای پیشرفت و دیده شدن حساب کاربری شما می باشد.

تفاوت لایک و فالوور ایرانی و لایک خارجی

تفاوت فالوور ایرانی و فالوور خارجی نیز در نام و تصویر آن ها است. بنابراین توصیه می‌ کنیم که اگر شما یک کسب و کار ایرانی دارید و خدمات خود را تنها به کاربران ایرانی ارائه می کنید حتما لایک و فالوور ایرانی بخرید. اما اگر خدمات خود را علاوه بر کاربران ایرانی به کاربران خارجی هم ارائه می کنید می توانید لایک و فالوور خارجی هم خریداری کنید. توجه داشته باشید که خرید لایک و فالوور خارجی در صورتی که خدمات شما تنها به کاربران ایرانی ارائه شود هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.
خرید فالوور و لایک واقعی

خرید فالوور و لایک واقعی

همانطور که می دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام به گونه ای عمل می کند که اگر شما فالوور و لایک بیشتری داشته باشید پیج شما را در اکسپلور بیشتر نمایش می دهد. در نتیجه جذب فالوور و لایک بیشتری نیز خواهید داشت. از این رو خرید فالوور و لایک واقعی برای پیج های تازه تاسیس بسیار مهم است. که ما در این مطلب سعی کردیم شما را با مزیت های خرید لایک و فالوور به طور کامل آشنا کنیم. اما اینکه شما این خدمات را از چه سایتی تهیه کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا در صورت خرید فالوور و لایک بی کیفیت نه تنها سودی نخواهید برد بلکه جلوی پیشرفت پیج تان را نیز می گیرد. ما در سایت فالو استار خدمات خرید فالوور و خرید لایک را ارائه می کنیم و شما می توانید از ما لایک و فالوورهای واقعی و با کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید.
در صورتیکه جهت استفاده از این خدمات نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید همین حالا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید.