شبکه اجتماعی اینستاگرام در رابطه با پشتیبانی از انواع فونت های فارسی محدودیت بسیار زیادی دارد.  از آنجایی که علاوه بر عکس ها و فیلم ها، نوشته ها نیز در جلوه های بصری این اپلیکیشن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند اضافه کردن یک فونت بسیار زیبا می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آن داشته باشد. از این رو اغلب افراد به دنبال تغییر فونت اینستاگرام هستند. در خود اپلیکیشن قابلیت اضافه کردن فونت به اینستاگرام وجود ندارد. به همین دلیل در این مطلب از فالو استار می خواهیم شما را با نحوه انجام این کار آشنا کنیم با ما همراه باشید.

برنامه های تغییر فونت اینستاگرام

برای افزایش جذابیت و ایجاد تفاوت با دیگر اکانت ها در اینستاگرام می توانید در قسمت استوری، بیو، کپشن و… از فونت های متفاوتی استفاده کنید. جهت انجام این کار برنامه های جانبی بسیار زیادی وجود دارد که در ادامه برخی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.
برنامه های تغییر فونت اینستاگرام

۱. برنامه fonts for Instagram

این اپلیکیشن یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین اپلیکیشن ها برای اضافه کردن فونت به اینستاگرام می باشد. از مهمترین ویژگی های این برنامه می توان به رایگان بودن آن اشاره کرد. یعنی شما به راحتی می توانید آن را از گوگل پلی دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. با استفاده از اپلیکیشن fonts for Instagram استوری های شما برجسته تر و متفاوت از دیگر حساب های کاربری می‌ شود. در نتیجه برای مخاطبان از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد بود. با استفاده از آن می‌ توانید فونت، سایز فونت، رنگ و… را تغییر دهید.
استفاده از آن نیز بسیار ساده است. متن مورد نظر خود را در داخل اپلیکیشن تایپ می کنید و قسمت پایین استایل های مورد نظر خود را انتخاب می کنید. در آخر نیز آن را کپی می کنید و سپس در اینستاگرام پیست می‌ کنید. رایگان بودن و استفاده آسان و سریع از این اپلیکیشن سبب شده است که در میان کاربران اینستاگرام از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

۲. اضافه کردن فونت به اینستاگرام با اپلیکیشن Text Font Generator

این اپلیکیشن نیز یکی دیگر از کاربردی ترین اپلیکیشن ها برای تغییر فونت در اینستاگرام می باشد. در داخل این برنامه 30 فونت جذاب و متفاوت وجود دارد. با استفاده از آن‌ ها می‌ توانید مطالب موجود در اینستاگرام خود را بسیار زیباتر بنویسید. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به رمزگذاری روی متن ها و همچنین استفاده از کاراکتر های جذاب در متن اشاره کرد. نحوه کار با این اپلیکیشن نیز بسیار ساده می باشد. به این صورت که شما متن مورد نظر خود را در اپلیکیشن تایپ می کنید. سپس فونت مورد نظر خود را انتخاب می کنید. پس از اینکه متن آماده شد آن را کپی کنید و در اینستاگرام پست کنید.

3. اپلیکیشن cool Font

همانطور که گفتیم برای انجام این کار از اپلیکیشن های مختلفی می توان استفاده کرد که یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن ها که به صورت رایگان نیز می توانید از آن استفاده کنید برنامه cool Font می باشد. با استفاده از آن می توانید فونت، بیو، کپشن و استوری های خود را زیباتر و جذاب تر کنید. جهت استفاده از آن کافیست از گوگل پلی این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید. بسیاری از افراد بر این باورند که این اپلیکیشن تنها فونت موجود در اینستاگرام خود شخص را تغییر می دهد. در صورتی که فونت های استفاده شده برای دیگر کاربران نیز قابل مشاهده است. پس با خیال راحت می توانید از این اپلیکیشن جهت بخشیدن جلوه های بصری به اینستاگرام خود و همچنین جذب فالوور بیشتر استفاده کنید.

سایت sprezz keyboards برای اضافه کردن فونت به اینستاگرام 

سایت برای اضافه کردن فونت به اینستاگرام 
علاوه بر اپلیکیشن ها با استفاده از برخی سایت ها نیز می توان از فونت های جذاب برای اینستاگرام استفاده کرد. یکی از پرطرفدار ترین و کاربردی ترین سایت ها نیز سایت sprezz keyboards می باشد. برای استفاده از امکانات این سایت تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید:
۱. ابتدا وارد سایت شوید و متن مورد نظر خود را در کادر متنی تایپ کنید.
۲. در قسمت پایین به شما لیستی از فونت های موجود نمایش داده می شود باید از بین این لیست فونت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
۳. پس از اینکه فونت دلخواه خود را انتخاب کردید متن را کپی کنید و آن را در قسمت بیو خود وارد کنید.
علاوه بر این سایت سایت های دیگری نیز برای تغییر فونت در قسمت بیو پروفایل، استوری ها، کپشن و… وجود دارد. که ما در اینجا به یک مورد از آن ها اشاره کردیم.

کلام آخر

همانطور که در این مطلب مشاهده کردید برای افزودن زیبایی و جذابیت به پیج اینستاگرامی خود می توانید از اپلیکیشن ها و سایت هایی که فونت را تغییر می‌ دهند استفاده کنید. اگر شما نیز دارای یک پیج کسب و کار یا هر چیز دیگری هستید و در پی افزایش فالوور هستید توصیه می کنیم که حتماً از این فونت های جذاب استفاده کنید. زیرا این فونت ها سبب می شوند که کاربران بیشتری وارد پیج تان شود و با توجه به زیبایی پیج احتمال فالو کردن شما تا حد بسیار زیادی بالا می رود. بنابراین توصیه می‌ کنیم که حتماً از اپلیکیشن ها و سایت های معرفی شده استفاده کنید تا بتوانید جذب فالوور بالایی داشته باشید.
توجه داشته باشید که برای جذب فالوور راه های دیگری مانند خرید فالوور نیز وجود دارد که یکی از خدمات ارائه شده در فالو استار می باشد که جهت خرید فالوور و لایک همین حالا از طریق سایت می توانید اقدام کنید.