همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی اینستاگرام و کلاب هاوس از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان کاربران است. هر دو شبکه اجتماعی قابلیت های بسیار زیاد و کاربردی دارند که یکی از مهم ترین آن ها اتصال اکانت اینستاگرام به کلاب هاوس است. ممکن است شما هم پروفایل هایی در کلاب هاوس دیده اید که در آن ها آیدی دیگر شبکه‌ های اجتماعی وجود دارد که یکی از آن ها اینستاگرام است.  و برایتان جالب باشد که چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم. به همین دلیل در این مطلب می خواهیم شما را به طور کامل و مرحله به مرحله با اتصال اکانت های اینستاگرام و کلاب هاوس به یکدیگر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

اتصال اکانت اینستاگرام به کلاب هاوس

وصل کردن اکانت اینستاگرام به کلاب هاوس

وصل کردن اکانت اینستاگرام به کلاب هاوس بسیار ساده می باشد و برای انجام آن کافی است مراحل زیر را طی کنید :

۱. ابتدا وارد کلاب هاوس شده و به قسمت پروفایل خود بروید.
۲. در صفحه پروفایل بر روی عکس خود که در گوشه بالا و سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.
۳. سپس گزینه Add Instagram انتخاب کنید.
۴. در این مرحله باید مشخصات ورود به اکانت اینستاگرام خود را وارد کرده و بر روی گزینه Log in ضربه بزنید.
۵. در آخر از شما پرسیده می شود که اطلاعات وارد شده را ذخیره کند یا خیر. بعد از انتخاب گزینه مورد نظر بر روی Allow ضربه بزنید.

به همین راحتی می توانید اکانت اینستاگرام خود را به یک دیگر متصل کنید. همچنین توجه داشته باشید که هر زمان که خواستید می توانید این اتصال را قطع کنید و برای انجام آن نیز باید مراحل زیر را طی کنید :

قطع اتصال اینستاگرام و Clubhouse

۱. وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و در صفحه پروفایل بر روی سه خط بالای صفحه کلیک کنید.
۲. یک منو برای شما باز می‌ شود که در این منو باید گزینه Settings را انتخاب کنید.
۳. وارد صفحه دیگری می شوید. در این صفحه گزینه Security را انتخاب کنید‌.
۴. در آخر باید Apps and Websites را انتخاب کنید.
۵. یک صفحه برای شما باز می‌ شود که در این صفحه می توانید شبکه های اجتماعی که دیگر نمی خواهید اینستاگرامتان به آن متصل باشد را ریمو کنید.

قطع اتصال اینستاگرام و Clubhouse

سخن پایانی

سوالی که برای اغلب افراد پیش می آید این است که چرا نیاز است تا دو شبکه اجتماعی به یک دیگر وصل شوند؟ همانطور که می دانید یکی از راه های افزایش فالوور و پیشرفت پیج اینستاگرام اتصال شبکه‌ های اجتماعی مختلف به هم است. زیرا در این صورت دنبال کنندگان دیگر شبکه های اجتماعی نیز می توانند وارد اینستاگرام شده و پیج شما را دنبال کنند. بنابراین یکی از موثرترین راه های افزایش فالوور در اینستاگرام اتصال کلاب هاوس به اینستاگرام است.
البته شما می توانید با استفاده از خرید فالوور و خرید لایک نیز تا حد بسیار زیادی پیج خود را توسعه دهید. تمامی این خدمات در وبسایت فالو استار ارائه می‌ شوند که با مناسب ترین قیمت ها می توانید آن ها را تهیه کنید.